Arsonistic Intent(Where Metal Lives)
Успешно најавување !
Arsonistic Intent(Where Metal Lives)

Добредојдовте на http://www.arsonisticintent.forumotion.net,македонскиот форум за метал музуика.
 
HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез    

Share | 
 

 С.О.Ф.А.Р(Скопје)

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down 
АвторПорака
tonci
Admin


Posts : 44
Points : 95
Reputation : 21
Join date : 2009-04-16

ПишувањеПредмет: С.О.Ф.А.Р(Скопје)   Саб Јун 13, 2009 3:45 pm

С.О.Ф.А.Р(Saint of fear and rage)е блек метал бенд од Скопје постојат веќе неколку години и набрзо се очекува да го издадат албумот
www.myspace.com/saintoffearandrage- е нивниот мај спејс каде што можите да ги слушните.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
С.О.Ф.А.Р(Скопје)
Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Arsonistic Intent(Where Metal Lives) :: Македонската метал сцена-
Отиди до: